SRAZ

Dne 25.4.2024 proběhla v Brožíkově sále Staroměstské radnice slavností akce u příležitosti 30. narozenin Toulcova dvora. A my jsme byli u toho!

Akce proběhla pod záštitou manželky prezidenta České republiky Evy Pavlové, primátora hlavního města Prahy doc. MUDr. Bohuslava Svobody, CSc. a ministra životního prostředí České republiky Petra Hladíka, který Toulcovu dvoru přijel osobně popřát ke krásnému jubileu. Ke gratulacím se samozřejmě připojili představitelé členských organizací včetně Majky Dvořáčkové, předsedkyně SRAZu.

O hudební doprovod se skvěle postaral Antikvartet Dušana Vančury a chuťové pohárky hostí zažily skutečný koncert díky pohoštění ze Zdravé jídelny soc. podniku ENVIRA, o. p. s.

I my ze srdce přejeme spolku Toulcův dvůr, z.s. ještě alespoň 10x tolik let. Je totiž báječné být součástí takové rodiny!